Kültür Tatil Turları

Zonguldak çıkışlı 3 gün 2 gece Antalya Turu

ANTALYA TURU 3 GÜN 2 GECE

Hareket noktalarından katılan misafirlerimiz ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.
Hareket Noktaları:Devrek 19:00 Şehir merkezinden Çaycuma 19:30 Şehir merkezinden
Zonguldak 20:20 Şehir merkezinden Kdz Ereğli 21:00 İş Bankası önünden Alaplı 21:30 Şehir Merkezinden

2.Gün
KAŞ-KEKOVA TEKNE TURU-BATIKKENT-SİMENA

Sabah yolumuz üzerinde verilen serbest kahvaltı molamız sonrasında Akdeniz’in incisi olan Kaş’ a ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zaman sonrası Kekova’nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan Üçağız’a ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle Kekova Tekne Turuna başlıyoruz. Yüzme molalarımız Tersane koyu, Kumlu İskele vb. koylarda olacak. Ardından M.S ll.yy ‘da bir depremle denizin içine batmış olan Batık Kent, Kekova Adası, kara ulaşımı bulunmayan Simena Köyü ve Kalesini tekneden görüyor ve rehberimizden bilgiler alarak turumuzu tamamlıyoruz. (1.Mavi yol) . Üçağız’dan alacağımız dağ kekikleri kokusu içinde otobüsümüzle Noel Baba’nın yaşamış olduğu yer Demre üzerinden yol alarak Finike, Bey Dağları, Kemer istikametiyle akşamüstü saatlerinde Antalya bölgesindeki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz otelde.

Kahvaltı: Tur güzergahına uygun bir noktada alınır.Tur ücretine dahildir.
Öğle yemeği: Kekova tekne turu – Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara tavuk + 3 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata )
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

3.Gün
OLYMPOS-ADRASAN-ULUPINAR-TAHTALI DAĞI TELEFERİK(EKSTRA)

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası, otobüsümüze binerek rotamızı Antalya’nın batısına doğru çeviriyoruz. Sol yanımıza lacivert denizi, sağ yanımız Bey Dağlarını ve çam ormanlarını alarak, eşsiz kumsalı ve bakir doğası ile görenleri kendisine âşık eden Adrasan’a gidiyoruz. Bu doğa harikası yerde verilen yüzme molasının ardından tekrar yolumuza devam ederek, çam ormanları içerisinde bulunan ve alabalık ızgarasıyla meşhur, aynı zamanda bir sayfiye merkezi olan Ulupınar Botanik Bahçesi ulaşıyoruz. Burada yenen leziz yemek sonrası, tekrar yolumuza devam ederek Markiz Dağı eteklerinde bulunan ve bir vadi içerisine yapılmış eskinin korsan kenti, şimdinin dünyaca ünlü ağaç evleriyle meşhur Olympos’a ulaşıyoruz. Olympos’ta kilise, hamam, agora gibi antik kente ait eserleri gördükten sonra Olympos’un eşsiz denizine girmek için serbest zamanımız olacak. Burada verilen yüzme molası ardından tekrar otobüsümüze binip dileyen konuklarımız için teleferik ile Tahtalı Dağı seyir terasına çıkılıyor. (Ekstra) Devamında Antalya’da bulunan otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Bölge restoranlarında serbest menü fiyatları geçerlidir.
Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

4.Gün
DÜDEN ŞELALESİ-ASPENDOS TİYATROSU-KÖPRÜLÜ KANYON RAFTİNG (Ekstra)DÖNÜŞ

Sabah kahvaltı sonrası, Türkiye’nin sayılı şelalelerinden Düden Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zamanda çekilen fotoğrafların ardından, turumuza dünyada günümüze ulaşan en iyi Roma Tiyatrosu olan Aspendos ile devam ediyoruz. Aspendos gezisi sonrası bir Milli Park ve tabiat harikası olan Köprülü Kanyona ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenalini yüksek, 7’den 77’ye herkesin katılabileceği Rafting heyecanını Köprüçay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz isteyen katılımcılar için (Ekstra).Macera dolu bu aktivitenin sonrasında dönüş yolculuğumuza başlayarak akşam saatlerinde Zonguldak’a ulaşıyoruz ve siz değerli misafirlerimize bir başka organizasyon buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:
*2 Gece yp konaklama
*Lüx Araçlı Ulaşım
*Rehberlik
*Turizm Sigortası

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
*Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
*Öğle Yemekleri
*Tekne Turu ,Teleferikve Rafting Ücretleri
*Kişisel Alışverişler

Öneri ve Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

twelve + 8 =

Abone Ol
Haberin Olsun

Abone Olun, Organizasyonlarımızdan Haberiniz Olsun

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti.

×