TATİL TURLARI

MARMARİS TURU 15 HAZİRAN ZONGULDAK KALKIŞ

Marmaris Turu 5 gece 7 günlük bir tur olup 15 Haziran 2021 Salı günü 19:00’de Devrek’ten hareketle başlıyor.

Tur Bölgesi Marmaris Tatil Turu
Tarih 15 Haziran 2021
Gün 7 Gün
Devrek 19:00
Çaycuma 19:30
Zonguldak 20:00
Kdz.Ereğli 20:45
Alaplı 21:15

Marmaris Turu Programı

Yukarıdaki hareket noktalarından katılacak misafirlerimizle 67 Eralyiğit Turizm otobüs içi ikramları eşliğinde rüya gibi hatıralarınızdan çıkmayacak bir tatil yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün

Aşıklar Yolu – Köyçeğiz – Kaunos Kral Kaya Mezarları – Dalyan Tekne Turu – İztuzu Plajı – Caretta & Caretta Kaplumbağaları – Yüzme Molası

Otobüs içi ikramları eşliğinde Sakarya – Bursa – Balıkesir – İzmir güzergâhını takiben Kuşadası  – Selçuk’a hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde Selçuk’ta vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından Marmaris’e hareket ediyoruz.

İlk durağımız Türk filmlerinde görebileceğiniz güzellikte bir ağaç tüneli olan Âşıklar Yolu olacak. Aşk üzerine dileklerimizi Âşıklar Yolunda tutup grup fotoğrafı çektiriyoruz. Ardından  Köyceğiz içinde verilen mola sonrasında Karia Uygarlığının önemli kentlerinden biri olan (Kaunos Antik Kenti’nin karşısında) bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan Kasabasından Dalyan Tekne Turumuza çıkıyoruz.(1.Tekne Turu) Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy tarihlenen Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. Caretta & Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajı’nda yüzme molasının ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

*Sabah Kahvaltısı: Serbest alınacaktır (Tur ücretine dahildir)

*Öğle Yemeği: Dalyanda Menü Olarak Alınacaktır. (Ekstra)

*Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

*Konaklama: 3*-4* Standart Marmaris Otelleri

Marmaris Turu 15 Haziran

3.Gün

Eski Datça – Yeni Datça – Can Yücel’in Evi – Taşlık Paljı –  Yüzme Molası

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında Marmaris’in en ucunda bulunan Ege Denizi ile Akdeniz’in Sınır Noktası Can Yücel’in ismi ile özdeşleşmiş Eski Datça’ya varıyoruz. Eski Datça’da taş binalar arasından yürüyerek Can Yücel Evi ni gördükten sonra Yeni Datça’ya geçiyoruz. Burada Taşlık Plajında vereceğimiz yüzme molamızın ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

*Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

*Öğle Yemeği: Datça’da Menü Olarak alınacaktır.(Ekstra)

*Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

*Konaklama: 3*-4* Standart Marmaris Otelleri

 

4.Gün

Hisarönü Körfezi Mavi Yolculuk Tekne Turu – Bencik Koyu – Dişlice Adası – Kamelya Adası – Bozburun Yarımadası – Kızı Kumu Bükü – Bayırköy – Marmaris Barlar Sokağı

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında, Hisarönü Körfezi Tekne Turumuza çıkıyoruz.(2.Tekne Turu) Datça Yarımadasının en ince noktası olan Bencik Koyu, ilginç kaya şekillerinden ismini alan Dişlice Adası ve 150 yıllık manastırı ile meşhur olan Kamelya Adasında doğal güzellikler eşliğinde yüzme molaları veriyoruz. Bu turumuzda Bozburun Yarımadasının dalgalarla oluşmuş ilginç kaya şekilleri, denizin muhteşem lacivertliği ve koylardaki ağaçların suya yansımış yeşili ile dipteki kumun sarı rengi sizi büyüleyecek.

Sonrasında Kız Kumu Büküne gidiyoruz. Burada denizin içinde doğru 200 metre yürüdükten sonra, çam ballarıyla meşhur Bayırköy’e gidip çeşitli balların tadına bakıp, 2000 yıllık asırlık çınarın etrafında dolaşırken, gözleme yiyip ayranlarımızı yudumlayarak günün yorgunluğunu atıyoruz Marmaris Şehir Turu ardından otele geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gecesinde arzu eden misafirlerimizle Marmaris gecelerini yaşamak için lobide buluşuyoruz.(Ekstra)

 

*Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

*Öğle Yemeği: Tekne’de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

*Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir

*Konaklama: 3*-4* Standart Marmaris Otelleri

 

5.Gün

Serbest Gün – Marmaris Tekne Turu

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında, Serbest zaman;

1.Seçenek Marmaris Tekne Turu:

Marmaris’in iç körfezinde farklı koyları ile büyüleneceğimiz Marmaris Tekne Turumuza çıkıyoruz. Bu turumuzda, Balık Çiftliği, Cennet Adası, Akvaryum, Fosforlu Mağara, Kadırga Koyu, Kumlubük, Turunç, Keçi Adası göreceğimiz başlıca noktalar olacak ve bu noktalarda yüzme molalarımız olacak.(3. Tekne Turu) (Ekstra)

Akşam yemeğimizin ardından arzu eden misafirlerimiz ile Marmaris gecelerini yaşamak için Lobide buluşuyoruz.

*Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

*Öğle Yemeği: Tekne’de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

*Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

*Konaklama: 3*-4* Standart Marmaris Otelleri

 

6.Gün

Azmak Çayı – Gökova Körfezi Tekne Turu – Akyaka Kasabası – Kleopatra Plajı – Sedir Adası – Gelibolu Adası – Lacivert Koy – Şirince

 

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında, Gökova’ya hareket ediyoruz.  Akyaka Beldesinden bineceğimiz teknemizle Gökova Tekne Turumuza çıkıyoruz.(4. Tekne Turu) Tekne turumuzda Gelibolu Adası, İncekum, Sualtı Mağaraları, Lacivert Koy başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Sedir Adası’na gidiyoruz.

Sedir Adası’nda verilen molanın ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz Batı Menteşe Dağları’nın altındaki yüzlerce gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu, göçmen kuşların dinlenme yeri olan, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına sahip Azmak Çayı’nda fotoğraf çekebilirler.

Akyaka Beldesinden bedenen ayrılırken ruhumuzu da Gökova Körfezi’nde bırakıyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Şarabı ve Eski Rum Evleri ile meşhur, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince‘ye varıyoruz. Burada akşam yemeği molamızı veriyoruz. Keyifli bir akşam yemeği sonrası Yöresel el sanatlarını, köye has sabunları görüp, Şirince gezimizi tamamlayarak, Selçuk – İzmir – Manisa – Balıkesir – Bursa – Sakarya üzerinden Zonguldaka doğru hareket ediyoruz.

 

*Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

*Öğle Yemeği: Tekne’de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

7.Gün

Zongukdak’a Varış

Sabah saatlerinde siz sayın misafirlerimizi bir başka 67 Eralyiğit Turizm organizasyonunda buluşmak dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

*Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

*Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı

*Açık Büfe veya Set Menü 4 Akşam Yemeği

*Lüks Araçlar ile Ulaşım

*Profesyonel Rehberlik hizmetleri

*Tekne Turları

*67 Eralyiğit Turizm Otobüs içi İkramları

*Zorunlu Paket Tur Sigortası

* 3 Tekne Turu

 

Ücrete Hariç Olan Hizmetler

*Müze ve ören yeri giriş ücretleri

*Öğle yemekleri

*Yemeklerde alınan gazlı ve alkollü içecekler

*Programda belirtilmeyen aktiviteler

 

Öneri ve Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

1 + three =

Abone Ol
Haberin Olsun

Abone Olun, Organizasyonlarımızdan Haberiniz Olsun

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti.

×