Kültür Tatil Turları

Marmaris Turu 31-Ağustos-4 Eylül

TUR PROGRAMI
GEZİLECEK YERLER VE AKTİVİTELER: ÂŞIKLAR YOLU- ESKİ DATÇA – YENİ DATÇA – CAN YÜCEL’İN EVİ – TAŞLIK PALJI- YÜZME MOLASI- SERBEST GÜN- MARMARİS TEKNE TURU- JEEP SAFARİ- HİSARÖNÜ KÖRFEZİ MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU – BENCİK KOYU – DİŞLİCE ADASI – KAMELYA ADASI – BOZBURUN YARIMADASI – KIZI KUMU BÜKÜ – BAYIRKÖY- MARMARİS BARLAR SOKAĞI- AZMAK ÇAYI – GÖKOVA KÖRFEZİ TEKNE TURU – AKYAKA KASABASI- KLEOPATRA PLAJI – SEDİR ADASI – GELİBOLU ADASI – LACİVERT KOY – ŞİRİNCE-

KALKIŞ SAATLERİ VE NOKTALARI: GECE HAREKET
1. Gün
GECE YOLCULUĞU
TURA BAŞLAMA KALKIŞ NOKTALARI:
DEVREK 21:00
ÇAYCUMA21:30
ZONGULDAK 22:15
KDZ EREĞLİ 23:00
ALAPLI 23:30

Azmak Çayı, Gökova Körfezi ,Marmaris, Hisarönü, Datça
Mavi ile Yeşilin Buluştuğu Kıyılara Yolculuk Doğa, Tarih, Deniz, Kum, Güneş, Heyecan

Değerli Misafirlerimiz; Gece belirtilen saat ve duraklardan sizleri alarak 67 EralYiğit Turizm araç içi ikramları eşliğinde gece yolculuğu yaparak turumuza başlıyoruz. Sabahın ilk ışıklarında İzmir Selçuk’a varmış olacağız.

2. Gün
ÂŞIKLAR YOLU- ESKİ DATÇA- YENİ DATÇA- CAN YÜCEL`İN EVİ- TAŞLIK PALJI- YÜZME MOLASI
Değerli misafirlerimiz, Sabah 08.30 – 09.00 saatleri arasında Selçuk’ta vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından Marmaris’e hareket ediyoruz. İlk durağımız Türk filmlerinde görebileceğiniz güzellikte bir ağaç tüneli olan Âşıklar Yolu olacak. Aşk üzerine dileklerimizi Âşıklar Yolunda tutup grup fotoğrafı çektiriyoruz. Ardından Marmaris’in en ucunda bulunan Ege Denizi ile Akdeniz’in Sınır Noktası Can Yücel’in ismi ile özdeşleşmiş Eski Datça’ya varıyoruz. Eski Datça’da Taş Binalar arasından yürüyerek Can YÜCEL Evini gördükten sonra, Yeni Datça’ya geçiyoruz. Burada, Taşlık Plajında vereceğimiz yüzme molamızın ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.İlk gün Otele giriş 19:00

Sabah Kahvaltısı: Selçuk ‘da önerilen restoranda alınacaktır
Öğle Yemeği: Datça’da Serbest Öğlen Yemeği (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Marmaris otelleri
Mola Tesisleri: Susurluk Karagül Dinlenme tesisleri

Zonguldak – Bursa-İzmir- Datça-Marmaris

3. Gün
MARMARİS TEKNE TURU
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Serbest zaman.
Dileyen misafirlerimiz ile (Tekne Turu + Öğlen Yemeği) Marmaris’in iç körfezinde farklı koyları ile büyüleneceğimiz Marmaris Tekne Turumuza (1. Tekne Turu) çıkıyoruz. Bu turumuzda, Balık Çiftliği, Cennet Adası, Akvaryum, Fosforlu Mağara, Kadırga Koyu, Kumlubük, Turunç, Keçi Adası göreceğimiz başlıca noktalar olacak ve bu noktalarda yüzme molalarımız olacak.

Dileyen misafirlerimiz İle sürecek olan eğlenceli bir geziye çıkıyoruz. Marmaris’in başka bir yüzünü keşfedeceğiniz Turgutlu Şelalesinde soğuk bir yüzme molası veriyoruz. Sonrasında efsanelere tanıklık etmiş olan Kız Kumunda yüzme molası veriyor ve denizin üstünde yürüdüğünüzü hissedeceğiniz bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Gezilerimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Ekstra Marmaris Tekne Turu: Köfte Tavuk, Makarna, Salata Dâhil Tekne Tur Ücretine Dâhildir
Öğlen Yemeği: Tekne Turu (menü olarak alaınacaktır)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

4. Gün
HİSARÖNÜ KÖRFEZİ MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU- BENCİK KOYU- DİŞLİCE ADASI- KAMELYA ADASI- BOZBURUN YARIMADASI- KIZI KUMU BÜKÜ- BAYIRKÖY- MARMARİS BARLAR SOKAĞI
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Hisarönü Körfezi Tekne Turumuza (2.Tekne Turu) çıkıyoruz. Datça Yarımadasının en ince noktası olan Bencik Koyu, ilginç kaya şekillerinden ismini alan Dişlice Adası ve 150 yıllık manastırı ile meşhur olan Kamelya Adasında doğal güzellikler eşliğinde yüzme molaları veriyoruz. Bu turumuzda Bozburun Yarımadasının dalgalarla oluşmuş ilginç kaya şekilleri, denizin muhteşem lacivertliği ve koylardaki ağaçların suya yansımış yeşili ile dipteki kumun sarı rengi sizi büyüleyecek. Sonrasında Kız Kumu Büküne gidiyoruz. Burada denizin içinde doğru 200 metre yürüdükten sonra, çam ballarıyla meşhur Bakırköy’e gidip çeşitli balların tadına bakıp, 2000 yıllık asırlık çınarın etrafında dolaşırken, gözleme yiyip ayranlarımızı yudumlayarak günün yorgunluğunu atıyoruz Marmaris Şehir Turu ardından otele geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden konuklarımızı Marmaris Barlar Sokağına götürüyoruz. (Ekstra) Gece Hayatına inanamayacaksınız.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Hisarönü Tekne: Tavuk Izgara, Pilav, Salata Tur Ücretine Dâhildir
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama:Marmaris otelleri

5. Gün
AZMAK ÇAYI- GÖKOVA KÖRFEZİ TEKNE TURU- AKYAKA KASABASI- KLEOPATRA PLAJI- SEDİR ADASI- GELİBOLU ADASI- LACİVERT KOY- ŞİRİNCE
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Gökova’ya hareket ediyoruz. Azmak Çayı kenarında kısa molanın ardından Gökova Tekne Turumuza (3. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Gelibolu Adası, İncekum, Sualtı Mağaraları, Lacivert Koy başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Sedir Adası’na gidiyoruz. Sedir Adası’nda verilen molanın ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Akyaka Beldesinden bedenen ayrılırken ruhumuzu da Gökova Körfezi’nde bırakıyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Şarabı ve Eski Rum Evleri ile meşhur, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince’ye varıyoruz. Burada akşam yemeği molamızı veriyoruz. Keyifli bir akşam yemeği sonrası Yöresel el sanatlarını, köye has sabunları görüp, Şirince gezimizi tamamlayarak, Selçuk – İzmir – Manisa – Balıkesir – Bursa üzerinden Zonguldak’a doğru hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Gökova Tekne: Izgara Tavuk ve Köfte, Makarna, Salata, Karpuz Tur Ücretine Dâhildir
Akşam Yemeği: Şirince Serbest Menu (Ekstra)
Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

6. Gün
TUR BİTİŞİ GECE YOLCULUĞU
Değerli misafirlerimiz, sabah saatleri Zonguldak’a ulaşıyor ve bir başka 67 Eralyiğit Turizm organizasyonunda buluşmak üzere, sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve üzülerek sizlerle vedalaşıyoruz. Hoşçakalın.
TURUN TOPLAM SÜRESİ: 5 GECE-6 GÜN (GECE YOLCULUKLARI DAHİL)
KONAKLAMA GÜN SAYISI: 3 GECE KONAKLAMA (YARIM PANSİYON)

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
*3 GECE YP KONAKLAMA
*SABAH AKŞAM YEMEKLER
*GİDİŞ SABAH KAHVALTISI
*3 GÜN TEKNE TURU
*ZORUNLU TURİZM SİGORTASI
*ULAŞIM
*REHBERLİK
*ARAÇ İÇİNDE İKRAMLAR

TUR ÜCRETİ HARİCİNDEKİLER
*MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
*GAZLI ALKOLLÜ İÇECEKLER
*PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN EXTRA TUR VE AKTİVİTELER
*KİŞİSEL ALIŞVERİŞLER

Öneri ve Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

two + 9 =

Abone Ol
Haberin Olsun

Abone Olun, Organizasyonlarımızdan Haberiniz Olsun

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti.

×