Günübirlik Turlar

Polenezköy-Şile-Ağva-Karasu Longoz-1 Ağustos

POLENEZKÖY-ŞİLE-AĞVA-KARASU LONGOZU

Zonguldak 05.00 , Kdz Ereğli 05.30 , Alaplı`dan 05.45 de Hareket noktalarımızdan sizleri alıp İstanbul`a doğru hareket ediyoruz
Güzel İstanbul`un kuzeyinde bulunan balıkçı kasabası olan Şile ve 1842 de Polonya’lılar tarafından kurulan Polonezköy’e doğru hareket ediyoruz. Cumhuriyet Köyünde Alacağımız muhteşem köy kahvaltısı sonrasında güzeller güzeli bahçeleri evleri ve doğasıyla bakir bir doğa cenneti olan Polonezköy’de Polonezköy Kültür evi, Atatürk Evi, Zoşa Teyze’nin Evi (Eski Polonezköy Evi) Meryem Ana Kilisesi gezisinden sonra Cumhuriyet Köyünde bulunan şirin bir mekânda kahvaltı molası veriyoruz. Doğayla iç içe geçirdiğimiz zamandan sonra başka bir doğal ve tarihi güzellik olan şirin bir balıkçı kasabası olan Şileye hareket ediyoruz.

Seyir terasında Şile tarihi konusunda gerekli bilgileri alıp, Ağlayan Kaya, Şile Feneri, Şişe Kalesini fotoğraflıyoruz. Şile şehir merkezinde alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Ağva’ya doğru hareket ediyoruz. Ağva’da muhteşem nehir kenarında öğle yemeğimizi alıyoruz. Ağva’da ilk olarak Göksu deresi üzerinde bulunan mekanları fotoğraflayacağımız ekstra Tekne Gezimize başlıyoruz. Daha sonra iki dere ve Karadeniz’in oluşturduğu üçgen arasına kurulmuş olan Ağva’ya geçiyoruz. Ağva’da vereceğimiz serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.
Yol güzergahında Bulunan ve nilüferleri ve güzelliğiyle bizleri büyüleyecek olan sülüklü göl yani longoz da fotoğraf için serbes zaman veriyoruz ardından sizleri aldığımız noktalara bırakıyor başka bir ERALYİĞİT TURİZM programında buluşmak dileğiyle diyoruz.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
SABAH KAHVALTISI
ÖĞLE YEMEĞİ
TEKNE TURU
PROFESYONEL REHBERLİK
LÜX ARAÇLA ULAŞIM
PROGRAMDA BELİRTİLEN ÇEVRE GEZİLERİ

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
KİŞİSEL ALIŞVERİŞLER
YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
MÜZE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

Öneri ve Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

seventeen + fifteen =

Abone Ol
Haberin Olsun

Abone Olun, Organizasyonlarımızdan Haberiniz Olsun

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti.

×